Agroturystyka BAJKA - Zachełmie 70 (Podgórzyn)
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Zachełmie 70 (Podgórzyn). Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 24328
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Stary ponad 100-letni drewniany dom, położony na stoku, przy czarnym szlaku prowadzącym na Zamek Chojnik, w pobliżu Czerwonej Jaskini. Dom w całości udostępniamy dla gości. U nas panuje rodzinna, ciepła atmosfera.
Osobna kuchnia(w pełni wyposażona) wyłącznie dla gości, obok jadalnia z TV, 3 sanitariaty,natryski ogólnodostępne, sala do tańca i tenisa stołowego + piłkarzyki. Miejsce na grill i ognisko. Zapewniamy bezpieczne miejsce do parkowania. Wyżywienie - na życzenie dla grup zorganizowanych.
Obok przebiega niebieski szlak prowadzący przez Jagniątków i Śnieżne Kotły do Szklarskiej Poręby oraz zielony szlak przez Przesiekę do Karpacza i na Śnieżkę.
Możliwość uprawiania Buderingu (wspinaczki bez zabezpieczenia)
W pobliżu oświetlony i dośnieżany wyciąg narciarski.
Gospodarze organizują twórczy i aktywny wypoczynek dzieciom z bliskim kontakcie z naturą: obcowanie ze sztuką, górskie wędrówki, zbieranie ziół. Możliwość organizacji wycieczek do Czech: Praga, Praga Nocą, Liberec, Skalne Miasto, Czeski Raj.
OPIS MIEJSCOWOŚCI
U podnóża najwyższych szczytów Karkonoszy, w malowniczej kotlinie pośród strumieni, łąk i lasów leży Zachełmie. Każdy, kto choć raz odwiedził tę piękną niewielką wioskę, zechce podziwiać widoki na Karkonosze, gdzie najwspanialsze miejsca widokowe mają ponad 100-letnią tradycję i sławę jednych z najpiękniejszych w Europie.
U podnóża Zachełmia znajduje się zespół 64 stawów hodowlanych, założonych w XI wieku przez cystersów. Obok stawów przeznaczonych na produkcję karpia, są miejsca gdzie można wypocząć nad wodą pływając kajakiem lub łowiąc ryby.
Piękne okoliczne lasy zamieszkuje wiele zwierząt, wśród których są muflony występujące w kilku miejscach w Europie.
Zachełmie 70 (Podgórzyn) - Agroturystyka BAJKA Zachełmie 70 (Podgórzyn) - Agroturystyka BAJKA Zachełmie 70 (Podgórzyn) - Agroturystyka BAJKA

CENNIK
Cena noclegu: 25; powyżej 5 dni - do negocjacji


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |